Správa nemovitostí a bytových domů

Panelový dům.

Spravujte váš bytový dům lépe

Bydlíte v paneláku nebo bytovém domě? Pak zřejmě máte společenství vlastníků bytových jednotek. Potřebujete dobrou správu domu. S tím souvisí mnoho starostí - revize, opravy, údržba, smlouvy, dohled nad nájemníky. A to my perfektně umíme.

Správa domů s Triádou

Spokojenost v domě, to je náš cíl. Postaráme se o vše, co se správou bytového domu souvisí.  Tuto službu poskytujeme poměrně nově, o to více se snažíme být lepší než konkurence.

Co si pod správou nemovitostí představit? Komplet vše okolo domu

Účetní agenda

Všechno to papírování, vedení účtů, hlídání plateb faktur, smlouvy, listiny, dokumenty Vás zřejmě moc nebaví a zabírá vám váš čas. My si to však užíváme. Přenechte vaše starosti na nás.

Revize a opravy

Zajistíme revize plynu, komínů, elektro, hromosvodů, rozvodů tepla, hasičských hydrantů, výtahů. Když to bude nutné, seženeme vám i deratizéra, aby si s píšťalkou odvedl obtěžující hlodavce, kteří konzumují obyvatelům domu ve sklepě brambory.

Víme, kde hledat správné lidi, kteří zkontrolují technický stav vašeho domu, rychle opraví havárie.

Správa nájemníků

Pohlídáme platby nájemného, připravíme nájemní smlouvy, výpovědi, upomínky, v případě potřeby i podklady pro žalobu na nájemníky, s nimiž není řeč.

Odečteme stavy měřidel, zpracujeme vyúčtování, vše spravedlivě rozpočítáme.Paneláky na sídlišti.

Doplňkové služby

Za menší příplatek se postaráme i o úklid domu, pozveme zahradníka, malíře, zařídíme rekonstrukci bytového jádra, opravu střechy. Vše, co si budete přát.

Kolik vás to bude stát?

Cena správy bytového domu se běžně počítá podle bytů v domě. Standardní cena na trhu bývá okolo 500 Kč za měsíc na jednu bytovou jednotku. Jsme levnější.


 

 

Pište e-mailem na turnov@triada-reality.cz

Volejte 481 311 122, 774 620 200

Přijďte osobně do kanceláře TRIÁDA Turnov, Jiráskova ulice 133 – u náměstí Českého ráje.


Zvětšit mapu